Firma


Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „POLSMAK” S.C. jest producentem przypraw i środków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Firma powstała 1 sierpnia 2003 roku, jako spółka cywilna z kapitałem wyłącznie polskim.

Markę swoją budujemy w oparciu o stałą powtarzalność i wysoką jakość produkowanych przypraw i środków. Spółka dba o rzetelne rozpoznanie potrzeb klientów, co owocuje wprowadzaniem nowych produktów. Pracownicy firmy służą swoim doświadczeniem technologiczno – produkcyjnym jako doradcy w zakładach przemysłu spożywczego, aby dzięki naszej pomocy zakład osiągnął pożądany efekt ekonomiczny.

W skład firmy wchodzą 4 wydziały:
1 – Wydział Produkcji
2 – Wydział Technologii i Kontroli Jakości
3 – Wydział Logistyki i Transportu
4 – Wydział Technologiczno – Wdrożeniowy

Oferta firmy z roku na rok jest powiększana o szereg różnorodnych kompozycji przypraw i środków funkcjonalnych. Firma nasza na bieżąco wprowadza nowe technologie oraz ciągle udoskonala linie produkcyjne.

Posiadamy laboratorium technologiczne, w którym kontrolujemy walory użytkowe mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych.

W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo zdrowotne firma wdrożyła systemy analiz GMP,GHP i HACCP oraz posiada certyfikat systemu zapewniania jakości zgodnego z międzynarodową normą ISO 900:2008

Obecnie firma pracuje zgodnie z certyfikatem BRC 0376